Úvodní strana » Reference

Reference

Firma nám realizovala přípojky včetně retenční nádrže k naší novostavbě v Nížkovicích. Vše proběhlo naprosto v pořádku a k plné naší spokojenosti. Je radost s touto firmou spolupracovat, kde se zákazníkem jednají na profesionální úrovni! Zbytek prověří čas, ještě nebydlíme, ale věřím, že vše bude bez ztráty hvězdičky! :-). - pan Uher (Brno)

Firma nám zajišťovala veškerá představební povolení, včetně studií a projektu. Velmi vstřícný a profesionální přístup. Můžeme jen a jen doporučit. - Mrkvičkovi (Mníšek pod Brdy)

Firmu Move in ready si nemůžeme vynachválit. Řešili nám celý inženýring okolo stavby domu , celý projekt a také pasport objektů. Inženýring od této firmy probíhal stejně hladce jako spolupráce na projektu. Prakticky firma vyřešila vše za nás a my neměli žádné starosti s papírováním. Zaměřili stávající stav budov, vypracovali potřebnou dokumentaci a vše zařídili za nás. Co se týče projektu, spolupráce s projektantkou byla velice příjemná, rychlá a vždy nám dobře poradila. Slečna se vyzná i po technické stránce, tudíž nám poradila i jaké zvolit materiály apod. Tuto firmu můžu vřele doporučit, protože nám ušetřila spoustu starostí. - Beránkovi (Brno)

Nezávazná poptávka

Pole označená * jsou povinná.